Kontakt

Här kan du kontakta oss om du t.ex. vill boka ett hembesök. Ring 0340-64 11 80 eller fyll i kontaktformuläret och skriv några ord om ditt ärende.
Vill du hellre kontakta någon av oss direkt via mail hittar du våra mailadresser under respektive person.

Medarbetare

Annica Johansson
Fakturering/innesälj
46 340 64 11 87
annica.johansson@anderssons.se

Britt-Marie Andersson
Lamellgardinstillverkning

Christina Karlsson
Reskontra/innesälj
46 340 64 11 85
christina.karlsson@anderssons.se

Gerd Sandersson
Arbetsledning sömnad
46 340 64 11 84
gerd.sandersson@anderssons.se

Jerker Berndtsson
Monteringsledare
46 340 64 11 83
jerker.berndtsson@anderssons.se

Johan Karlsson
Arbetsledare invändigt solskydd
46 340 64 11 95
johan.karlsson@anderssons.se

Junior Walden
Senior advisor/CFO
46 340 64 11 86
46 708 81 35 44
junior.walden@anderssons.se

Karl-Henrik Nilsson
Logistikchef
46 340 64 11 82
46 703 44 91 19
kalle.nilson@anderssons.se

Liv Walden
VD
46 340 64 11 89
46 708 30 45 64
liv.walden@anderssons.se

Martin Johnsson
Arbetsledare utv.solskydd /ÅF-support
46 340-64 11 81
46 707 75 61 12
martin.johnsson@anderssons.se

Mona Nilsson
Sömnad

Rose-Marie Wirholt
Marknad
46 340 64 11 99
rose-marie.wirholt@anderssons.se

Therese Linde
Arbetsledare inv. solskydd/Sömnad
46 340 64 11 88
therese.linde@anderssons.se

 
 
 

Kontaktformulär

Hitta hit