Kontakt

Här kan du kontakta oss om du t.ex. vill boka ett hembesök. Ring 0340-64 11 80 eller fyll i kontaktformuläret och skriv några ord om ditt ärende.
Vill du hellre kontakta någon av oss direkt via mail hittar du våra mailadresser under respektive person.

Medarbetare

Annika Einarsson
Plisségardinstillverkning

Annica Johansson
Fakturering/innesälj
46 340 64 11 87
annica.johansson@anderssons.se

Britt-Marie Andersson
Lamellgardinstillverkning

Christina Karlsson
Reskontra/innesälj
46 340 64 11 85
christina.karlsson@anderssons.se

Helen Eriksson
Rullgardinstillverkning

Jerker Berndtsson
Monteringsledare
46 340 64 11 83
jerker.berndtsson@anderssons.se

Johan Karlsson
Arbetsledare invändigt solskydd
46 340 64 11 95
johan.karlsson@anderssons.se

Junior Walden
VD & ägare
46 340 64 11 86
46 708 81 35 44
junior.walden@anderssons.se

Jörgen Wirholt
Chaufför

Karl-Henrik Nilson
Logistikchef
46 340 64 11 82
46 703 44 91 19
kalle.nilson@anderssons.se

Liv Walden
Administration
46 340 64 11 89
46 708 30 45 64
liv.walden@anderssons.se

Martin Johnsson
Arbetsledare utv solskydd / ÅF-support
46 340 64 11 81
46 707 75 61 12
martin.johnsson@anderssons.se

Martin Karlsson
Arbetsledare
46 340 64 11 90
46 708 98 81 05
martin.karlsson@anderssons.se

Mehmet Coraman
Markistillverkning

Mona Nilsson
Sömnad

Rose-Marie Wirholt
Marknad
46 340 64 11 99
rose-marie.wirholt@anderssons.se

Therese Linde
Arbetsledare sömnad
(Föräldrarledig)
46 340 64 11 88
therese.linde@anderssons.se

Thomas Rodin
Montör / Sälj
46 340 64 11 96
46 708 90 98 00
thomas.rodin@anderssons.se

Kontaktformulär

Hitta hit